Kontakt

Zwei Grosse Danmark, A/S
Vesterå 15, 1. Sal
9000 Aalborg
Tlf. 25 33 33 25
Danmark@zweigrosse.dk

 

Skal du i kontakt med dit lokale hus - kig her:


Zwei Grosse Bier Bar · Aalborg
Jomfru Ane Gade 10
9000 Aalborg

E-mail: as@zweigrosse.dk


Zwei Grosse Bier Bar · Hjørring
Strømgade 4
9800 Hjørring

E-mail: Hjorring@zweigrosse.dk


Zwei Grosse Bier Bar · Holstebro
Østergade 16
7500 Holstebro

E-mail: ​​​​​​​Holstebro@zweigrosse.dk


Zwei Grosse Bier Bar · Horsens
Graven 21
8700 Horsens

E-mail: ​​​​​​​​​​​​​​Horsens@zweigrosse.dk


Zwei Grosse Bier Bar · Kolding
Jernbanegade 13
6000 Kolding

E-mail: ​​​​​​​Kolding@zweigrosse.dk


Zwei Grosse Bier Bar · Randers
Storegade 5
8900 Randers

Tlf: +45 41 83 00 00
E-mail: ​​​​​​​Randers@zweigrosse.dk


Zwei Grosse Bier Bar · Silkeborg
Nygade 31c
8600 Silkeborg

E-mail: ​​​​​​​Silkeborg@zweigrosse.dk


Zwei Grosse Bier Bar · Skive
Nordbanevej 23
7800 Skive

E-mail: ​​​​​​​​​​​​​​Skive@zweigrosse.dk
Tlf: +45 20 16 91 01


Zwei Grosse Bier Bar · Vejle
Dæmningen 34
7100 Vejle

E-mail: Vejle@zweigrosse.dk


Zwei Grosse Bier Bar · Viborg
Fælledvej 7
8800 Viborg

E-mail: ​​​​​​​​​​​​​​Viborg@zweigrosse.dk
Tlf: +45 60 12 88 38

 

 

 

Har du glemt din jakke? Så find oplysninger her omkring under ”din by” her.

Tilmeld dig nyhedsbrevet

TILMELD DIG NYHEDSBREVET